Вячеслав Козаченко публикует статью
18 февраля 2015, 13:26
188
Анонс:
Уряд не дозволив пошук нерухомості в онлайн-реєстрі за ім’ям її власника.

Уряд не дозволив пошук нерухомості в онлайн-реєстрі за ім’ям її власника.

Уряд скасував можливість пошуку даних в державному реєстрі прав на нерухоме майно через офіційний веб-сайт за ідентифікаційними даними фізичної чи юридичної особи.

 

Відповідна постанова Кабміну №31 від 21 січня оприлюднено на офіційному урядовому порталі, повідомляє Insider.

Документом внесено зміни до постанови Кабміну №722 від 24 грудня «Деякі питання надання інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження».

Зокрема, з затвердженого цією постановою Порядку надання фізичним та юридичним особам інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно вилучена норма щодо можливості надання інформації в електронній формі за ідентифікаційними даними фізичної чи юридичної особи.

Відтак інформація з держреєстру в електронній формі надаватиметься лише за реєстраційним номером об’єкта нерухомого майна, адресою об’єкта нерухомого майна, місцезнаходженням або кадастровим номером земельної ділянки.

Крім того, постановою №31 Кабмін відклав можливість надання інформаційних довідок з реєстру нерухомості за заявою об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), керуючих організацій і асоціацій власників житлових будинків до 1 березня 2015 року. Раніше така можливість передбачалася з початку поточного року.

Роману Субботе"Национальное Риелторское Бюро" #nrbodessa и еще 2 пользователям это нравится
Улучшить сайт Соцсети